Apartmani Lajter

Belangrijkste voorzieningen

  • 60 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Apartmani Lajter Poreč van 60 m² biedt de nabijheid van een aantal toeristische attracties, zoals Basiliek van Euphrasius, gelegen op op circa 2 km afstand. Het appartement beschikt over een draadloos internet in de kamers.

    Het 2-slaapkamer appartement is gevestigd op ongeveer 10 minuten rijden naar de Blauwe Lagune. Deze accommodatie ligt op ongeveer 2,1 km van het Aquarium van Poreč.

    Gasten van Apartmani Lajter kunnen van 1 badkamer gebruik maken.

    Het appartement biedt ook een complete keuken. De accommodatie heeft een terras.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00

    Kameropties bij Apartmani Lajter Poreč

    Gasten van Apartmani Lajter kunnen van 1 badkamer gebruik maken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartmani Lajter Poreč Kamer foto Apartmani Lajter Poreč Kamer foto Apartmani Lajter Poreč Toiletten foto Apartmani Lajter Poreč Buitenkant foto Apartmani Lajter Poreč Bedden foto Apartmani Lajter Poreč Voorzieningen foto Apartmani Lajter Poreč Toiletten foto Apartmani Lajter Poreč Kamer foto Apartmani Lajter Poreč Kamer foto Apartmani Lajter Poreč Bedden foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartmani Lajter Poreč

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Pula
    60.3 km

    Bezienswaardigheden (11)

    Materada
    150 m
    Spadici
    1.2 km
    Papago park Croatia
    2.3 km
    Blue Lagoon
    2.3 km
    Grad Poreč
    2.3 km
    Trg Joakima Rakovca
    2.3 km
    Porec Ferry Port
    2.3 km
    Round Tower
    2.5 km
    Oude binnenstad Poreč
    2.5 km
    Basiliek van Euphrasius
    2.5 km
    Acquario di Parenzo
    2.5 km

    Gastbeoordelingen van Apartmani Lajter Poreč

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is dit appartement?
      Dit appartement heeft een oppervlakte van 60 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartmani Lajter Poreč